0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
China
Chinese Super League
Shanghai Sipg
۵
۱
Tianjin Teda
Finished
۱۶:۰۵
Shenzhen FC
۴
۰
Guangzhou R&f FC
Finished
۱۶:۰۵
Beijing Renhe
۱
۲
Hebei China Fortune
Finished
۱۶:۰۵
International Clubs
UEFA Super Cup
Liverpool FC
۱
۱
Chelsea FC
Finished
۲۳:۳۰
International
WAFF Championship, Knockout stage
Iraq
۰
۱
Bahrain
Finished
۲۲:۰۰
Argentina
Copa Argentina
Boca Juniors
۱
۱
Club Almagro
Finished
۰۴:۴۰
International Clubs
UEFA Europa League, Qualification
Vitoria Guimaraes
۶
۰
FK Ventspils
Finished
۲۰:۳۰
FC Saburtalo Tbilisi
۰
۲
FC Ararat-Armenia
Finished
۲۰:۳۰
Atromitos Athinon
۰
۲
Legia Warszawa
Finished
۲۰:۳۰
Singapore
Premier League
Home United FC
۱
۳
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۶:۱۵
Geylang International FC
۲
۱
Tampines Rovers FC
Finished
۱۶:۱۵
Russia
Football National League
FC Spartak-2 Moscow
۱
۲
Tekstilshchik Ivanovo
Finished
۱۹:۰۰
Torpedo Moscow
۳
۱
FC Avangard Kursk
Finished
۲۱:۰۰
FC Chertanovo Moscow
۱
۲
FC Krasnodar-2
Finished
۲۰:۳۰
FC Tom Tomsk
۰
۰
FC Khimki
Finished
۱۶:۳۰
FC Ska-Khabarovsk
۱
۲
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۳:۳۰
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
۱
۲
FC Rotor Volgograd
Finished
۱۹:۳۰
FC Shinnik Yaroslavl
۰
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۲۰:۰۰
FC Luch Vladivostok
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۳:۳۰
FC Baltika Kaliningrad
۲
۱
FC Nizhny Novgorod
Finished
۲۱:۳۰
FC Fakel Voronezh
۰
۲
FC Armavir
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland
Super League
FC Zurich
۲
۱
FC ST Gallen 1879
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Coritiba FC PR
۲
۰
Brasil De Pelotas RS
Finished
۰۵:۰۰
AC Goianiense GO
۲
۰
Oeste FC SP
Finished
۰۲:۴۵
Sweden
Damallsvenskan, Women
FC Rosengard
۳
۰
IF Limhamn Bunkeflo
Finished
۲۱:۳۰
Kungsbacka Dff
۲
۱
Linkopings FC
Finished
۲۱:۳۰
Kristianstads Dff
۳
۱
Vaxjo Dff
Finished
۲۱:۳۰
Eskilstuna United
۴
۲
Djurgardens IF Dff
Finished
۲۱:۳۰
Pitea IF
۰
۰
Vittsjo Gik
Finished
۲۱:۳۰
KIF Orebro Dff
۰
۳
Kopparbergs/Goteborg FC
Finished
۲۱:۳۰
Indonesia
Liga 1
PSM Makassar
۲
۱
Barito Putera
Finished
۱۳:۰۰
Persipura Jayapura
۲
۰
Persepar Kalteng Putra
Finished
۱۱:۰۰
Persib Bandung
۲
۲
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۶:۰۰
South Africa
Premier League
Chippa United FC
۱
۱
Mamelodi Sundowns
Finished
۲۲:۰۰
Supersport United
۳
۰
Orlando Pirates
Finished
۲۲:۰۰
Polokwane City
۰
۱
Bidvest Wits
Finished
۲۲:۰۰
Mexico
Copa MX, Group 9
CF Pachuca
۳
۱
CA Zacatepec
Finished
۰۶:۳۰
Mexico
Copa MX, Group 3
Atlante FC
۰
۲
FC Juarez
Finished
۰۶:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Tottenham Hotspur
۲
۱
Real Betis Balompie
Finished
۰۰:۳۰
Uganda
Super 8
Uganda Revenue Authority FC
۱
۱
Proline FC
Finished
۱۷:۳۰
Colombia
Primera B, Clausura
Itagui Leones FC
۲
۳
Deportes Quindio
Finished
۰۵:۰۰
Mexico
Copa MX, Group 5
Queretaro FC
۳
۲
Xolos De Tijuana
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
Copa MX, Group 8
Pumas Unam
۱
۰
CF Potros Uaem
Finished
۰۶:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone I
Paganese Calcio 1926
۲
۲
US Avellino 1912
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
Copa Sudamericana
CSD Independiente Del Valle
۱
۰
CA Independiente
Finished
۰۵:۰۰
Mexico
Copa MX, Group 2
Leones Negros Udeg
۰
۱
CF Cafetaleros De Chiapas
Finished
۰۴:۳۰
Philippines
Philippines Football League
Green Archers United
۰
۱
Kaya Fc-iloilo
Finished
۱۲:۳۰
Mendiola Fc
۰
۱
Air Force FC
Finished
۱۲:۰۰
Ceres-Negros FC
۵
۰
Stallion FC
Finished
۱۵:۳۰
Malawi
Super League
Kamuzu Barracks
۱
۱
Masters Security
Finished
۱۷:۰۰
Denmark
1st Division
Vejle BK
۰
۱
FC Fredericia
Finished
۲۱:۰۰
Mexico
Copa MX, Group 1
Cimarrones De Sonora FC
۰
۱
CA Monarcas Morelia
Finished
۰۶:۳۰
Norway
Eliteserien
Viking FK
۲
۱
Sarpsborg 08
Finished
۲۱:۳۰
Kristiansund BK
۱
۲
Bodo/Glimt
Finished
۲۱:۳۰
Stabaek IF
۱
۱
Valerenga IF
Finished
۲۱:۳۰
Mexico
Copa MX, Group 6
Necaxa
۲
۲
CSD Dorados Sinaloa
Finished
۰۶:۳۰
Thailand
League Cup
Chiangrai United
۲
۲
Prachuap FC
Finished
۱۶:۳۰
Buriram United FC
۲
۰
Nongbua Pitchaya FC
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Zone Golden Ring
Shinnik-M Yaroslavl
۱
۳
Fakel Kirov
Finished
۱۵:۳۰
Agat Gavrilov-yam
۰
۶
Tekstilschik-m Ivanovo
Finished
۱۹:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
1. Fsv Mainz 05 II
۱
۰
TSG Balingen
Finished
۲۲:۰۰
SSV Ulm 1846
۲
۰
FK 03 Pirmasens
Finished
۲۱:۳۰
VfR 1921 Aalen
۲
۲
SV 07 Elversberg
Finished
۲۲:۰۰
Bahlinger SC
۱
۲
Offenbacher FC Kickers 1901
Finished
۲۰:۳۰
1. FC Saarbrucken
۳
۰
FSV Frankfurt 1899
Finished
۲۰:۳۰
SC Freiburg II
۲
۲
FC 08 Homburg-Saar
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
U23 Championship, 1st Phase
FC Famalicao
۳
۳
Academica Coimbra
Finished
۱۹:۳۰
CF Belenenses
۴
۰
CD Feirense
Finished
۱۹:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
Heider SV
۰
۴
VfB Luebeck
Finished
۲۱:۰۰
Altonaer FC Von 1893
۲
۱
SV Drochtersen/Assel
Finished
۲۱:۳۰
Russia
PFL, East
FC Dynamo Barnaul
۱
۰
FC Chita
Finished
۱۶:۰۰
Russia
PFL, Ural-Povolzhye
FC Lada Togliatti
۰
۲
Ural-2
Finished
۱۹:۰۰
Bulgaria
Elite U19
Levski Sofia
۲
۰
CSKA Sofia
Finished
۱۹:۳۰
Fc Tsarsko Selo Sofia
۲
۱
Septemvri Sofia
Finished
۱۹:۳۰
Belgium
U21 Cup
KVC Westerlo
۰
۲
Club Brugge
Finished
۲۲:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
FC Cartagena
۱
۲
Hercules CF
Finished
۲۱:۳۰
Cultural Leonesa
۳
۰
Real Madrid Castilla
Finished
۲۲:۳۰
CD Badajoz
۲
۱
RC Recreativo De Huelva
Finished
۲۳:۳۰
RSD Alcala
۱
۱
Sadcf Internacional De Madrid Dsl
Finished
۱۲:۳۰
Keravnos Oraiokastrou
-
-
Pavlos Melas
Finished
۲۰:۰۰
Nk Tsk 1932
-
-
HNK Segesta
Cancelled
۲۰:۳۰
Ethnikos Achnas
۳
۱
NEA Salamina Famagusta
Finished
۲۱:۰۰
Zamora CF
۱
۰
Salamanca CF Uds
Finished
۲۳:۰۰
Sp Villafranca
۰
۵
Extremadura UD B
Finished
۲۳:۳۰
CD RINCON
-
-
Velez CF
Cancelled
۲۳:۳۰
India
Calcutta Premier Division
MC Dowell Mohun Bagan
۱
۱
Calcutta Customs
Finished
۱۴:۰۰
Russia
Zone SFD/NCFD
Fc Dynamo Dagestan Anzhi
۰
۰
Vaynakh Shali
Finished
۱۸:۳۰
Magas-Ingu Nazran
-
-
UOR Dagestan
Cancelled
۱۵:۳۰
Australia
U20 Queensland National Premier League
Peninsula Power FC
۳
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۳:۴۵
Brazil
U20 Carioca, Serie A
Fluminense FC RJ
۱
۴
Resende RJ
Finished
۲۲:۳۰
Chinese Taipei
Intercity League
Taichung Futuro FC
۳
۰
Hasus TSU FC
Finished
۱۲:۳۰
Finland Amateur
3 Division Turku
FC Inter 2
۳
۰
Masku
Finished
۱۹:۳۰
International Youth
U18 AFF Championship, Group A
Laos
۴
۰
Timor-Leste
Finished
۱۳:۳۰
Philippines
۴
۱
Brunei
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Western Sydney Wanderers FC
۰
۳
Northern Tigers
Finished
۱۴:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Augsburg II
۳
۳
FV Illertissen
Finished
۲۱:۴۵
Austria Amateur
Burgenlandliga
SV Leithaprodersdorf
۵
۳
Ufc Markt Allhau
Finished
۲۲:۰۰
ASK Royal Sped Klingenbach
۱
۳
FC Deutschkreutz
Finished
۲۲:۰۰
Northern Ireland
NIFL Development League
Glenavon R.
۱
۲
Cliftonville Olympic
Finished
۲۳:۱۵
Brazil
Catarinense, Serie B
Ec Prospera Sc
۰
۲
Fluminense SC
Finished
۲۲:۳۰
Russia
Privolzhye Cup
Khimik Dzerzhinsk
-
-
Khimik Avgust Vurnari
Finished
۱۸:۳۰
Spartak - Cheboksary
۰
۰
Dorozhnik Kamenka
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
U19 Serbian League
Tsc Backa Topola
۱
۵
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۳:۳۰
FK Napredak Krusevac
۰
۲
FK Internacional
Finished
۱۳:۳۰
FK Radnicki Nis
۱
۳
FK Brodarac
Finished
۱۳:۳۰
FK Spartak Zdrepceva Krv
۰
۳
Partizan Belgrad
Finished
۲۰:۳۰
Mladost Lucani
۲
۱
FK Vozdovac
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Zone Moscow
FC Zenit Moscow
-
-
Zelenograd
Cancelled
۱۵:۳۰
FK Rosich
۶
۱
Fc Express
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Republic of Tatarstan Cup
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
-
-
Enegretic-Bugylma
Cancelled
۱۷:۳۰
Ukraine
Vyscha League Ternopil Region
FC Ternopil-Dush
-
-
FC Berezany
Cancelled
۱۷:۳۰
FC Agron Velykiy Gay
-
-
Fc Agronyva
Cancelled
۱۸:۳۰
Nyva Terebovlia
-
-
FC Zbruch Pidvolochysk
Cancelled
۱۸:۳۰
Fsk Crystal
-
-
FC Kopychyntsi
Interrupted
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
FC Dnepragro Sinelnikovo
-
-
Fc Legionary Dnipro
Cancelled
۱۸:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone F
FC Arzignano Valchiampo
۲
۱
Modena FC
Finished
۲۰:۳۰
Austria
KFV Cup
SV Gallizien
-
-
ASKO FC St. Michael/Lavanttal
Cancelled
۲۰:۳۰
Ludmannsdorf
-
-
SV Feldkirchen
Finished
۲۰:۳۰
SV Eberstein
۲
۱
SK Maria Saal
Finished
۲۱:۰۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
FC Wolfurt
-
-
FC Lauterach
Cancelled
۲۱:۰۰
FC Langenegg
-
-
SCR Altach Youth
Cancelled
۲۱:۰۰
SC Rothis
-
-
VfB Hohenems
Cancelled
۲۱:۰۰
SC Austria Lustenau (A)
-
-
Dornbirner SV
Cancelled
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Salzburg
SK Bischofshofen
۲
۴
SV Austria Salzburg
Finished
۲۱:۰۰
SV Kuchl
۰
۳
TSV St. Johann
Finished
۲۱:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۱
۰
USK Anif
Finished
۲۱:۳۰
SV Wals-Grunau
۱
۲
SAK 1914 Salzburg
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
SV Hall
۳
۳
Telfs
Finished
۲۱:۳۰
FC Kufstein
-
-
FC Kitzbühel
Cancelled
۲۱:۳۰
Zirl
-
-
SV Woergl
Cancelled
۲۲:۰۰
SC Imst 1933
۱
۲
Schwaz
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Carioca, Serie B2
Mesquita RJ
۲
۱
Perolas Negras Rj
Finished
۲۲:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Apertura
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
۱
۱
CSD Comunicaciones
Finished
۲۲:۳۰
Northern Ireland
Premier League, Women
Derry City Ladies
۰
۴
Glentoran Belfast United
Finished
۲۳:۲۳
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید